Struktūra ir kontaktai

Rekvizitai

Zarasų profesinė mokykla
Adresas: Šaltinių g. 46, Dimitriškių k., 32100 Zarasų r.,
Įmonės kodas 190808954




Adresas

Šaltinių g. 46, Dimitriškių k., 32100 Zarasų r.

Vieta žemėlapyje

Susisiekite

tel./faksas.: +370 385 30502,
el.paštas info@zarasupm.lt

Mokytojai
Nuotrauka Pareigos/Kabinetas Vardas, Pavardė Telefonas El. paštas
Profesijos mokytojas
Kab. 9 Neformalaus švietimo
Gintaras Andrijauskas Gintaras.Andrijauskas@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Techninio aptarnavimo laboratorija
Gintautas Apčelauskas Gintautas.Apcelauskas@zarasupm.lt
Chemijos mokytoja Birutė Bazarienė Birute.Bazariene@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab.13
Agnė Beresnevičienė Agne.Beresneviciene@zarasupm.lt
Kūno kultūros mokytojas
Sporto salė
Darius Bertulis Darius.Bertulis@zarasupm.lt
Rusų kalbos ir literatūros mokytoja,
Kab. 31 Rusų kalbos
Feodosija Bezubova Fedosija.Bezubova@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab. 38 Maisto ruošimo Kulinarijos laboratorija
Zinaida Bočekova Zinaida.Bocekova@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Masažo kabinetas
Aida Bogušienė Aida.Bogusiene@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
kab. 6 Gyvulininkystės, vokiečių kalbos
Janina Čepelionienė Janina.Cepelioniene@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Kab. 13 Ekonomikos
Evaldas Dumbravas Evaldas.Dumbravas@zarasupm.lt
Matematikos mokytoja
Kab. 19 Matematikos
Rima Dumbravienė Rima.Dumbraviene@zarasupm.lt
Siuvimo mokytoja
Kab. 11 Siuvimo
Jekaterina Gasparavičienė Jekaterina.Gasparaviciene@zarasupm.lt
Mokytoja Inga Gikienė Inga.Gikiene@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab. 38 Maisto ruošimo
Kulinarijos laboratorija
Galina Gluchova Galina.Gluchova@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Kab. 40 Statybos darbų
Maksim Gluchov Maksim.Gluchov@zarasupm.lt
Geografijos mokytoja Birutė Graužinienė Birute.Grauziniene@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja Valerija Grudkina Valerija.Grudkina@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab. 14 Lietuvių kalbos
Romualda Gudonienė Romualda.Gudoniene@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja Agnė Iljoitytė Agne.Iljoityte@zarasupm.la
Profesijos mokytoja
Sveikatos kabinetas
Genė Juršienė Gene.Jursiene@zarasupm.lt
Kūno kultūros mokytojas Darius Ketleris Darius.Ketleris@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Kalvystės laboratorija
Vytautas Kruopis Vytautas.Kruopis@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas Raimundas Mieliūnas Raimundas.Mieliunas@zarasupm.lt
Biologijos mokytoja
Kab. 34 Biologijos
Žaneta Sukavičiūtė - Ponyčienė Zaneta.Ponyciene@zarasupm.lt
Anglų kalbos mokytoja
Kab. 35
Anna Puzhene Anna.Puzhene@zarasupm.lt
Fizikos mokytoja
Kab. 32 Fizikos
Donata Radionova Donata.Radionova@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja Ana Savičenka Ana.Savicenka@zarasupm.lt
Muzikos mokytoja
Muzikos kabinetas
Juratė Stacevičiūtė Jurate.Staceviciute@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Suvirinimo elektra laboratorija
Aleksandras Tumalovičius Aleksandras.Tumalovicius@zarasupm.lt
Vizažo profesijos mokytoja Ugnė Ulianskienė Ugne.Ulianskiene@zarasupm.lt
Anglų kalbos mokytoja Donata Vasiliauskaitė
Kab. 37 Anglų
Donata.Vasiliauskaite@zarasupm.lt
Istorijos mokytoja
Kab. 18 Istorijos
Vanda Marytė Zaleckienė Vanda.Zaleckiene@zarasupm.lt
Mokytojo padėjėja Vaida Vainikevičiūtė Vaida.Vainikeviciute@zarasupm.lt
Mokytojo padėjėja Laisvūnė Kringelytė-Grinvaldienė Laisvune.Kringelyte-Grinvaldiene@zarasupm.lt