Struktūra ir kontaktai

Rekvizitai

Zarasų profesinė mokykla
Adresas: Šaltinių g. 46, Dimitriškių k., 32100 Zarasų r.,
Įmonės kodas 190808954




Adresas

Šaltinių g. 46, Dimitriškių k., 32100 Zarasų r.

Vieta žemėlapyje

Susisiekite

tel./faksas.: 8 385 30502,
el.paštas info@zarasupm.lt

Mokytojai
Nuotrauka Pareigos/Kabinetas Vardas, Pavardė Telefonas El. paštas
Profesijos mokytojas
Kab. 9 Neformalaus švietimo
Gintaras Andrijauskas Gintaras.Andrijauskas@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Techninio aptarnavimo laboratorija
Apčelauskas Gintautas Gintautas.Apcelauskas@zarasupm.lt
Anglų kalbos mokytoja
Kab. 37
Anglų kalbos
Onutė Baubinienė Onute.Baubiniene@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Kab. 26 Informatikos
Kab. 32 Fizikos
Kab. 35 Chemijos
Vytautas Bernotas Vytautas.Bernotas@zarasupm.lt
Kūno kultūros mokytojas
Sporto salė
Darius Bertulis Darius.Bertulis@zarasupm.lt
Rusų kalbos ir literatūros mokytoja ,br>Kab. 31 Rusų kalbos Feodosija Bezubova Fedosija.Bezubova@zarasupm.lt
Mašinų remonto laboratorija Leontijus Bezubovas Leontijus.Bezubovas@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab. 38 Maisto ruošimo Kulinarijos laboratorija
Zinaida Bočekova Zinaida.Bocekova@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Masažo kabinetas
Aida Bogušienė Aida.Bogusiene@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab. 38 Maisto ruošimo
Inga Buliginaitė Inga.Buliginaite@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
kab. 6 Gyvulininkystės, vokiečių kalbos
Janina Čepelionienė Janina.Cepelioniene@zarasupm.lt
Matematikos mokytoja
Kab. 19 Matematikos
Agafija Čižienė Agafija.Ciziene@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Kab. 13 Ekonomikos
Evaldas Dumbravas Evaldas.Dumbravas@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Kab. 15 Kelių eismo taisyklių
Andrej Gavrilov Andrej.Gavrilov@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Masažuotojų praktikos kabinetas
Rita Gerasimova Rita.Gerasimova@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab. 38 Maisto ruošimo
Kulinarijos laboratorija
Galina Gluchova Galina.Gluchova@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Kab. 40 Statybos darbų
Maksim Gluchov Maksim.Gluchov@zarasupm.lt
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Kab. 17 Lietuvių kalbos
Romualda Gudonienė Romualda.Gudoniene@zarasupm.lt
Tikybos mokytoja
Muzikos kabinetas
Aurelija Jakutienė Aurelija.Jakutiene@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab. 13 Ekonomikos
Aleksandra Jaronskė Aleksandra.Jaronske@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Sveikatos kabinetas
Genė Juršienė Gene.Jursiene@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Kalvystės laboratorija
Vytautas Kruopis Vytautas.Kruopis@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Masažo kabinetas
Brigita Kontrimaitė Brigita.Kontrimaite@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Šaltkalvystės laboratorija
Almantas Mažeika Almantas.Mazeika@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab. 33 /i>
Inga Mikutavičienė Inga.Mikutaviciene@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab. 11 Liaudies amatų
Janina Panavienė Janina.Panaviene@zarasupm.lt
Biologijos mokytoja
Kab. 34 Biologijos
Žaneta Sukavičiūtė - Ponyčienė Zaneta.Ponyciene@zarasupm.lt
Anglų kalbos mokytoja
Kab. 35
Anna Puzhene Anna.Puzhene@zarasupm.lt
Profesijos mokytoja
Kab. 7 Civilinės saugos ir aplinkosaugos
Donata Radionova Donata.Radionova@zarasupm.lt
Muzikos mokytoja
Muzikos kabinetas
Juratė Stacevičiūtė Jurate.Staceviciute@zarasupm.lt
Profesijos mokytojas
Suvirinimo elektra laboratorija
Aleksandras Tumalovičius Aleksandras.Tumalovicius@zarasupm.lt
Istorijos mokytoja
Kab. 18 Istorijos
Vanda Marytė Zaleckienė Vanda.Zaleckiene@zarasupm.lt