Struktūra ir kontaktai

Rekvizitai

Zarasų profesinė mokykla
Adresas: Šaltinių g. 46, Dimitriškių k., 32100 Zarasų r.,
Įmonės kodas 190808954




Adresas

Šaltinių g. 46, Dimitriškių k., 32100 Zarasų r.

Vieta žemėlapyje

Susisiekite

tel./faksas.: 8 385 30502,
el.paštas zarasu.zum@gmail.com

Mokytojai
Nuotrauka Pareigos/Kabinetas Vardas, Pavardė Telefonas El. paštas
Profesijos mokytojas
Kab. 9 Neformalaus švietimo
Gintaras Andrijauskas gandrija.gintaras@gmail.com
Profesijos mokytojas
Techninio aptarnavimo laboratorija
Apčelauskas Gintautas gintautas.apcelauskas@gmail.com
Anglų kalbos mokytoja
Kab. 37
Anglų kalbos
Onutė Baubinienė oonutes@gmail.com
Profesijos mokytojas
Kab. 26 Informatikos
Kab. 32 Fizikos
Kab. 35 Chemijos
Vytautas Bernotas bernotas.vytautas@gmail.com
Kūno kultūros mokytojas
Sporto salė
Darius Bertulis bertulisd@gmail.com
Profesijos mokytoja
Masažuotojų praktikos kabinetas
Gitana Bedrovienė gbedroviene@gmail.com
Rusų kalbos ir literatūros mokytoja ,br>Kab. 31 Rusų kalbos Feodosija Bezubova f.bezubova@gmail.com
Mašinų remonto laboratorija Leontijus Bezubovas l.bezubovas@gmail.com
Profesijos mokytoja
Kab. 38 Maisto ruošimo Kulinarijos laboratorija
Zinaida Bočekova zinaidabocekova@gmail.com
Profesijos mokytoja
Kab. 38 Maisto ruošimo
Inga Buliginaitė i.buliginaite@gmail.com
Profesijos mokytoja
kab. 6 Gyvulininkystės, vokiečių kalbos
Janina Čepelionienė cepelioniene.j@gmail.com
Matematikos mokytoja
Kab. 19 Matematikos
Agafija Čižienė agafija.ciziene@gmail.com
Profesijos mokytojas
Kab. 13 Ekonomikos
Evaldas Dumbravas evaldas.dumbravas@gmail.com
Profesijos mokytojas
Kab. 15 Kelių eismo taisyklių
Andrej Gavrilov andrej.gavrilov@gmail.com
Profesijos mokytoja
Masažuotojų praktikos kabinetas
Rita Gerasimova gerasimova.rita@gmail.com
Profesijos mokytoja
Kab. 38 Maisto ruošimo
Kulinarijos laboratorija
Galina Gluchova g.gluchova@gmail.com
Profesijos mokytojas
Kab. 40 Statybos darbų
Maksim Gluchov maksim.gluchov@gmail.com
Profesijos mokytoja
Kab. 40 Statybos darbų
Danutė Gražienė danute.graziene@gmail.com
Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja
Kab. 17 Lietuvių kalbos
Romualda Gudonienė romualda.gudoniene@gmail.com
Tikybos mokytoja
Muzikos kabinetas
Aurelija Jakutienė aurelija.jakutiene@gmail.com
Profesijos mokytoja
Sveikatos kabinetas
Genė Juršienė jursiene.zarasai@gmail.com
Profesijos mokytojas
Traktorių, automobilių variklių laboratorija
Jonas Juršys jonasjursys@gmail.com
Kūno kultūros mokytojas
Sporto salė
Darius Ketleris pulkininkass@gmail.com
Profesijos mokytojas
Kalvystės laboratorija
Vytautas Kruopis v.kruopis@gmail.com
Profesijos mokytoja
Masažo kabinetas
Brigita Kontrimaitė brigituska25@gmail.com
Profesijos mokytojas
Šaltkalvystės laboratorija
Almantas Mažeika almantasmazeika@gmail.com
Profesijos mokytoja
Kab. 33 /i>
Inga Mikutavičienė i.mikutaviciene@gmail.com
Profesijos mokytoja
Kab. 11 Liaudies amatų
Janina Panavienė j.panaviene@gmail.com
Biologijos mokytoja
Kab. 34 Biologijos
Žaneta Sukavičiūtė - Ponyčienė zanetasp@gmail.com
Anglų kalbos mokytoja
Kab. 35
Anna Puzhene
Profesijos mokytoja
Kab. 7 Civilinės saugos ir aplinkosaugos
Donata Radionova donata.radionova@gmail.com
Muzikos mokytoja
Muzikos kabinetas
Juratė Stacevičiūtė jstaceviciute@gmail.com
Profesijos mokytoja
Kab. 13
Nijolė Šiaučiūnienė nijole.eureka@gmail.com
Profesijos mokytojas
Suvirinimo elektra laboratorija
Aleksandras Tumalovičius a.tumalovicius@gmail.com
Istorijos mokytoja
Kab. 18 Istorijos
Vanda Marytė Zaleckienė zzumistorija@gmail.com