Naujienos

Dalyvavome Konkurse

2022 04 11

Dakyvavome konkurse!
Klaipėdos Ernesto Galvanusko profesinio mokymo centras organizavo Nacionalinio profesinio meistriškumo konkursą „Masažuotojas 2022“. Mokyklą šiemet atstovavo 2 kurso mokinė Agnė Komkienė. Konkursas truko dvi dienas ir buvo sudarytas iš kelių dalių - pirmoji teorinė dalis - testas. Kol mokiniai sprendė teorijos užduotis, tuo tarpu mokytojai buvo supažindinti su centro aplinka, bei naujai kuriamu statybos sektoriumi. Po testo sekė pirmoji praktinė užduotis - klasikinio masažo atlikimas. Po šių užduočių su mokyklos darbuotojais konkurso mokiniai ir mokytojai vyko į edukacinę išvyką po Klaipėdos miesto senamiestį ir į pajūrį. Antrą dieną buvo kita praktinė užduotis - masažo atlikimas pagal pasirinktą stilių (laisvoji programa), kuriame kiekvienas mokinys demonstravo savo pasirinktą masažą. Mūsų mokyklos mokinė Agnė Komkienė atliko kosmetinį veido masažą su gua sha akmenimis. Mokinę konkursui ruošė profesijos mokytojos Aida Bogušienė ir Brigita Kontrimaitė.
Iš viso konkurse dalyvavo 11 mokyklų iš skirtingų Lietuvos miestų. Mokyklą atstovavusi Agnė užėmė 5 vietą gavusi kūrybiškiausio masažuotojo nominaciją!
Kelis metus iš eilės konkursą organizavo mūsų mokykla, šį kartą džiaugėmės turėdami galimybę patys išvykti į kitą miestą, o kai tai dar yra Klaipėda! Norime pasidžiaugti sklandžiai, kruopščiai ir profesionaliai organizuotu konkursu ir labai svetingu priėmimu!❤