Naujienos

Diplomų teikimo šventė!

2021 06 18

Diplomas – įgytų žinių ir naujų pasiekimų įrodymas

 

Įgyta specialybė yra žmogaus kryptingas judėjimas augimo link. Tas jausmas ir pajutimas neatpasakojamas - tau pavyko, tu sugebėjai, egzaminai išlaikyti, žinios sukauptos. Įrodei kitiems, o svarbiausia sau, kad nors ir nebuvo lengva, bet verta. Profesinėse mokyklose mes nepaliaujame kartoti, kad mokytis niekada ne vėlu, todėl šią džiaugsmingą ir iškilmingą abiturientams šventę, mes negalime nepastebėti ir nepasididžiuoti žmonėmis, kurie perkopė ne vieną dešimtmetį, bet mokyklos suole sėdėdami jie vis dar dega noru – išmokti, tobulėti ir kilti karjeros laiptais. Pasirinkti profesinę kryptį ne visada pavyksta iš pirmo karto, mokomės ir ieškome savęs visą gyvenimą, todėl svarbiausia manau nebijoti keistis, ieškoti ir rasti profesinį kelią, kuriuo einant būtų ne tik gera viduje, bet tai suteiktų kokybės gyvenimui, atskleistų tikrąjį jo skonį.

Birželio 18 d. įteikti profesinio mokymo diplomai Zarasų profesinės mokyklos absolventams, kurie tikimės bus jų karjeros pradžia arba įtakos profesijos pokyčiui ir permainoms. Šiemet profesiją įgijo 187 – i absolventai 6 – i  iš jų su pagyrimu. Šventinį koncertą atidarė Rokas Kraucevičius ir Ilzė Kaminskaitė atstovaujantys Vilniaus sportinių šokių klubą „Judesys“, pora atliko tris šokius, kuriuos stebint salėje netrūko susižavėjimo ir pasididžiavimo žvilgsnių. Scenoje pasirodė ir talentingasis Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos mokinys Adomas Mechovičius, taip pat nuotaikingą šokį padovanojo NVŠ programos „Šokių magija“ lanksčiosios šokėjos. Sveikinimo ir palaikymo žodžius išsakė mokyklos direktorė Nijolė Guobienė, kuri visuomet nuoširdžiai ir su džiaugsmu taria prasmingą kalbą. Absolventų pasveikinti ir pasidžiaugti gražia švente atvyko Zarasų rajono savivaldybės mero patarėjas Vilhelminas Kuzmickas, kurio sveikinimo kalba skatino nepasiduoti ir pabaigti pradėtus darbus, o konkurencingame pasaulyje  džiaugtis ne tik pergalėmis, bet ir pajusti pralaimėjimo vertę. Seimo narys Algimantas Dumbrava į mokyklą atvyko ne tik su motyvuojančia sveikinimo kalba, bet ir įteikė mokyklai dovaną – Kovo 11-osios akto kopiją. Įkvepiančią kalbą tarė dekanas Vydas Juškėnas, kuris niekuomet nepraleidžia progos apsilankyti mokykloje ir palaimindamas su geriausiais linkėjimais išdėsto mintis. Malonu, kad absolventų geriausios kloties linkėdama, pasveikinti atvyko ir nauja Zarasų rajono savivaldybės administracijos, švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Sigita Keršienė.

Kasmet apdovanojame išskirtinius, per penkis mokslo metus, pasižymėjusius moksle, kūrybinėje veikloje, sporte, ar turinčius neįprastų gabumų absolventus, taigi šiais metais nominaciją už gerą mokymąsi ir aktyvią kūrybinę veiklą pelnė mechanikų specialybės abiturientas Rimas Krauklis. Taip pat nominacijomis buvo apdovanoti mokytojai Janina Panavienė, Vytautas Bernotas, Leontijus Bezubovas, Genutė Čižienė ir Andrejus Gavrilov, kurie jei ne visą, bet didesnę dalį savo širdies atidavė mokyklai ir išėjo į užtarnautą poilsį.

Ačiū mokyklos bendruomenei, svečiams, abiturientų tėvams ir artimiesiems už abiturientų palaikymą ir buvimą šalia tokią džiaugsmingą dieną – kai jie pajuto, kad mokslai baigti ir jie palieka mokyklą profesiškai paaugę ir stipresni.