Naujienos

Edukacinė kelionė

2023 01 19

Nors Ignalinos Krašto Muziejui tik 10 metų, tačiau likome nustebę ir ekspozicijų gausa ir svetingumu.
„Kelionė geležinkelio istorijos bėgiais“ – nuostabi edukacinė ekspozicija. Raiškūs, informatyvūs stendai – puiki galimybė ne tik pamatyti daug autentiškų detalių keliaujant geležinkeliu, bet ir sužinoti senuosius stočių pavadinimus.
Daug mielų įspūdžių suteikė žaidimai – netikėkit, kad jie įdomūs tik pradinukams. Šiame muziejuje mielų užsiėmimų ras ir suaugę.
Apžiūrėjome Vestuvių salę, kurią puošia daugybė nuotraukų (palyginome jas); pasigrožėjome Danutės Stočkuvienės vilnos gaminiais: šalikai, žaislai; stebėjomės Dano Stočkaus medžio dirbiniais – įvairiausiais indeliais, lazdomis, kurie „gimę“ iš netradicinių medžio gabalų; sudomino filmuota medžiaga apie stintų gaudymą ir neeilinė Jono Rustemo darbų ekspozicija.
Labai įdomi ir informatyvi Istorijos pamokėlė: fotografo Romualdo Požerskio nuotraukose užfiksuotas 1991 metų sausis – ne tik 13-osios įvykiai, bet ir daugybės žmonių emocijos, išgyvenimai.
Dar stalo žaidimai... Dar... Bet visada geriau apsilankyti pačiam.
...muziejaus lankymas – nebuvo tik „pliusiukas“. Tai buvo prasminga įdomių žinių valanda, už kurią nuoširdžiausiai dėkojame!