Naujienos

INTEGRUOTA PAMOKA

2022 10 31

Zarasų profesinės mokyklos kavinėje "La Raviolli" vyko integruota anglų kalbos ir šaltųjų bei karštųjų patiekalų gaminimo, apipavidalinimo ir kokybės vertinimo praktikos pamoka, kurią vedė anglų kalbos mokytoja Donata Vasiliauskaitė ir profesijos mokytoja Zinaida Bočekova. Šia pamoka pradėtas vyksiančių pamokų ciklas „Sezoninės šventės angliškai kalbančiose šalyse“.
Mokinės, anglų ir lietuvių kalbomis supažindinusios su Helovinu – šventės, kuriai iš moliūgų (ar ropių) skaptuodavo žibintus, pasakodavo baisias istorijas, krėsdavo šunybes, pradžia ir tradicijomis, patiekė „Siaubo vakarienę“ (kuri, ne siaubinga buvo, bet nuostabi). Būsimųjų virėjų grupė šiai pamokai iš moliūgų pagamino net keturis patiekalus. Vitaminingos ir gardžios salotos iš moliūgų su šviežiomis morkomis, razinomis, cinamonu ir alyvuogių aliejumi. Pagrindinis patiekalas labai naudingas sveikatai – moliūgų sriuba, papuošta moliūgų sėklomis. Blynai – taip pat iš moliūgų. Desertui itin tiko įstabaus skonio moliūgų pyragas ir karamelizuotos moliūgo skiltelės.
Netruko įvairių užduočių – sudėlioti ar išbraukyti žodžius – jų gavo ir mokiniai, ir stebėjusieji pamoką. O paskui – puiki galimybė pasitikrinti, ar viską supratai ir išmokai.
AČIŪ Mokytojoms už Labai skanią pamoką. Tikrai pasisekė: ryte viską „pakaštavojus“ – nebereikės ir vakarienės ❤.