Naujienos

"Kalėdos rado mane mokykloje"

2022 12 20

„Kalėdos rado mane mokykloje“ – Zarasų profesinė mokykla renginys, sukvietęs pasidžiaugti gražiais prasmingais besibaigiančių metų darbais.
Papuošta, švieselėm mirganti žaliaskarė dar labiau ryškina šventinę nuotaiką... Jeigu prieisi prie eglutės ir ištarsi burtažodį, tai...
„Kiekvienas nuoširdus prisilietimas, rankos paspaudimas, leidžia sruventi meilės energijai. Svarbu, ne tik mokėti duoti, bet svarbu ir mokėti priimti dovanas, gerus žodžius, komplimentus“, - sakė renginio vedėja Eglė Semionovaitė.
Mokyklos direktorė Nijolė Guobienė sakė, kad 2022 metų negalėsime pakartoti: tokių daugiau nebus. Byrant paskutiniams kalendoriaus lapeliams, reikia palikti rūpesčius ir bėdas, būtina džiaugtis ir padėkoti vieni kitiems.
Direktorė pabrėžė, jog kolektyve ji jaučiasi kaip deimantas – daugiabriaunis. Išties šioje įstaigoje vykdomos įdomios ir įvairios veiklos. Esanti laiminga, nes dirba gerų žmonių apsuptyje; turtinga, nes turi puikų kolektyvą, ugdantį jaunimą – Lietuvos ateitį. Dėkojo bendruomenei - dėmesingai, kūrybiškai, geranoriškai.
Šiandien buvo pasidžiaugta olimpiadų rezultatais, apdovanoti jų dalyviai bei aktyviai talkinę įvairiose mokyklos veiklose mokiniai: Monika Račkauskaitė, Ilja Abramovs, Samanta Valentinavičiūtė, Marijus Šedys, Laurynas Dimitrevičius, Ugnė Semionovaitė, Judita Gasparavičiūtė, Patricija Guogytė, Gabrielė Matiukaitė, Viltė Šapalaitė, Livija Glorija Grigaliūnaitė, Mija Šileikytė ir kiti.
Simona Matusevičiūtė, socialinė darbuotoja, apdovanojo prizais už puikų lankymą - Žygimantą Gasparavičių, už aktyvią sportinę veiklą - Ernestą Andrijauską ir Paulių Virganavičių; puikius renginių vedėjus - Ariną Baukytę ir Ustiną Keleberdą. Ji akcentavo, kad visada yra galimybė pasistengti.
Šokių grupės studija, kurios vedėja Elžbieta Juškėnienė, džiugino nuotaikingu šokiu. Gaila, kad susirgus ansamblio narėms, nuostabų kūrinį apie Kalėdas atliko ne tik mums, bet ir visoje respublikoje žinomas - "Sadūnai"grupės narys - mūsų mokyklos Gintaras Andrijauskas. Scenoje jį pakeitė naujos šokių grupės „Šeimyna“ debiutas: jam nepagailėta aplodismentų...
„Mes švęsim Kalėdas kartu po juodu dangum tarp namų“, - liejosi smagi merginų daina...
------
...koridoriuje jau šurmuliavo mokiniai, kartu su profesijos mokytojomis Zinaida Bočekova, Galina Gluchova ir Rima Vaicekauske – prikepę saldėsių, tirpte tirpstančių burnoje...
Bet kaip gi tas burtažodis?
Nueik prie eglutės ir tyliai ištark: „O, mano Žalioji“... Ir visi visi Tavo norai išsipildys....
Be abejo, jis galioja tik tiems, kurie buvo mokyklos šventėje.