Naujienos

Konkursas "Europos burės 2022"

2022 10 31

„Europos burės 2022“ – geriausių Europos Sąjungos fondų investicijų Lietuvoje projektų –rinkimų konkursas, kurio iniciatorius Finansų ministerija.
Zarasų profesinės mokyklos atstovai irgi buvo pakviesti į Kauno valstybinį muzikinį teatrą, kur vyko šio konkurso, organizuoto jau keturioliktąjį kartą (dvejus metus pandemija jį buvo sustabdžiusi), apdovanojimai, skirti patiems geriausiems projektams, teikiantiems didžiausią vertę žmogui, kraštui ir valstybei bei finansuojamiems ES fondų lėšomis.
Finansų viceministrė Vaida Česnulevičiūtė pabrėžė, kad Laisvė – tai pagrindinė idėja, vienijanti visus: tai galimybė gyventi be baimės, kurti, keisti ir keistis.
Čia vyko ne tik kontaktų mugė ir geriausių projektų pristatymai, kurių tema – energetinė ir emocinė laisvė; žurnalisto, istoriko Roberto Petrausko pranešimas; geriausių ES investicijų projektų – 7-ių skirtingų nominacijų laimėtojų apdovanojimai:
Už inovatyviausius sprendimus,
Už darnios aplinkos kūrimą,
Už investicijas į ateities mokyklą,
Už efektyvumą medicinoje,
Už investicijas į žmogų,
Už bendruomeniškumo kūrimą,
Už įdomiausius smulkiojo verslo projektus ir roko operos „1972“ scenos.
Džiaugiantis kitų sėkme, išryškėja anglų kilmės rašytojo žodžiai: „Didelė sėkmė neįmanoma be atsakomybės… Galima sakyti, jog sugebėjimas prisiimti atsakomybę – vienintelė savybė, kurią turi visi klestintys žmonės“.