Naujienos

Mokėmės verslumo ir teisingo vartojiškumo

2022 09 16

Bagažinių turgus Zarasuose? To dar nebuvę! Viską, kas nauja ir įdomu, labai mėgsta Zarasų profesinės mokyklos kolektyvas.
Prisikepusi bandelių su įvairiausiais įdarais, prisivirusi kakavos, arbatos bei kavos, kartu su „Bagažinių turgaus“ dalyviais atskubėjo ir Zarasų profesinės mokyklos komanda.
Daiktai, ir mašinų bagažinėse sukrauti, ir ant žemės išdėlioti, ir ant pakabų plevėsuojantys, buvo patys įvairiausi: negali juk žinoti, kam ir kada ko prireiks: drabužių, žaislų, batų, o gal detalių, indų, papuošalų, suvenyrų, vinilinių plokštelių, monetų ar... ženkliukų? Todėl galėjai neskubėdamas vaikštinėti ir žvalgytis, nes saulė irgi nešykštėjo spindulių.
Gera buvo stebėti, kaip žmonės, suradę reikalingą daiktą ir pigiai jį nusipirkę (o kartais net ir už didelį „AČIŪ“ gavę), laimingi ėjo namo. Gera buvo matyti ir tuos, kurie džiaugėsi atsikratę bereikalingo „grūzo“, jau senokai užėmusio vietą. Gražu, kad verslumo, teisingo vartotojiškumo mokėsi ir vaikai, norintys parduoti „išaugtus“ žaisliukus.
Žmonės su malonumu stabtelėdavo pasivaišinti, pasidalinti įspūdžiais; kai kurie pasidžiaugdavo, kad vaikas, besimokydamas šioje mokykloje, mokytojų buvo pastebėtas, paskatintas, gerai jautėsi.
Bagažinių turgus? Zarasų profesinės mokyklos kolektyvas: UŽ.
Dėkingi Aurelijai Trimonytei už pakvietimą dalyvauti.