Naujienos

Naujametinis renginys socialiniams partneriams

2022 12 30

Laikas neegzistuoja tiems, kurie pozityviai nusiteikę, nes visi žino posakį, kad „laimingi laiko neskaičiuoja“.
Bet ar žinote, kodėl? Jie neturi kada skaičiuoti laiko, nes jie tiesiog laimingi. „Šventinis Vakaras“ Zarasų profesinė mokykla – skirtas ne laikui skaičiuoti, bet pasidžiaugti nuveiktais darbais, išpildytais pažadais, bendryste ir, be abejo, žingsnis į naujų 2023 metų planus. Gražu, kai mokyklą sieja gražus socialinių partnerių tinklas.
Nijolė GUOBIENĖ, mokyklos direktorė ir vedlė, sakė, kad „galimybės didėja. Kiekvieni metai atneša naujų vilčių, idėjų, darbų. Jaučiu padėką visiems už kartu pasiektus darbus, rezultatus. Esame girdimi ne tik rajone, bet ir Lietuvoje. Kiekvieno gyvenimas yra prasmingas kai jis kupinas atradimų ir ieškojimų. Mes gyvename labai skubančiame pasaulyje. Sveikindama Naujų ateinančių metų proga linkiu susimąstymo, susiėjimo naujiems prasmingiems darbams.“
Renginio vedėjai Simona MATUSEVIČIŪTĖ ir Raimundas MIELIŪNAS akcentavo tris Naujiesiems svarbiausius dalykus: išlydėti senuosius metus su dėkingumu širdyje; suplanuoti ateinančius metus ir pradėti pildyti savo svajones, atsakingai rūpintis savo ir artimųjų sveikata.
---
Už bendradarbiavimą šiandien dėkota ir raiškios atminimo dovanos įteiktos:
Zarasų Švč. Mergelės Marijos ėmimo į Dangų parapijos klebonui kun. Vydui JUŠKĖNUI, visada dalyvaujančiam mūsų mokyklos renginiuose ir šventėse, stiprinančiam, drąsinančiam geru žodžiu.
UAB „Langasta“ direktoriui Alvydui RIBOKUI: jo vadovaujamos įmonės darbo indėlis į kokybiškam ugdymui pritaikytą mokyklą, modernią valgyklą, renovuotą bendrabutį ir neseniai praktinio mokymo korpusą.
Arvydui ir Svetlanai VEIKŠROMS – mokyklos draugams, kuriais džiaugiamės ir dėkojame už aktyvumą. Dažna Arvydo pagalba filmuojant, fotografuojant, montuojant ir retušuojant. Svetlanos dėka mokykloje organizuotas ne vienas seminaras.
UAB „Akadas“ direktoriui Karoliui VITUI – verslininkui, įdarbinančiam absolventus bei suteikiančiam mokiniams praktikos vietas. Be to, būdamas kolegialios tarybos narys, aktyviai dalyvauja mokyklos gyvenime ir svarbiausiuose jos sprendimuose.
Ingridai TATARŪNEI, aktyviai Zarasų rajono savivaldybės tarybos narei, visada turinčiai daug idėjų ir pasiūlymų. Ji taip pat dalyvauja kolegialios mokyklos tarybos susirinkimuose.
Ingai ŠIDLAUSKIENEI, mūsų mokyklos Kolegialios tarybos pirmininkei; nuolat teikiančiai mokyklai idėjas, pasiūlymus ir pastebėjimus, aktyviai besidominčiai visomis mokyklos naujienomis.
Zarasų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro vadovei Daivai JANUŠEVIČIENEI ir specialistei Svetlanai VILKAUSKIENEI. Jos kuria renginius mūsų mokyklos bendruomenei, rūpinasi mūsų fiziniu aktyvumu ir sveikata.
Rasai JUŠKĖNIENEI, Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos direktorei, nuoširdžiam, charizmatiškam, aktyviam Žmogui. Mokyklos scenoje dažnai pasirodo Meno mokyklos mokiniai, pagyvinantys mūsų renginius muzika, šokiais, dainomis.
Aurelijai TRIMONYTEI, Zarasų rajono savivaldybės tarybos narei, iniciatyvų kūrėjai neapibrėžtos veiklos sričių: nuo aplinkos tvarkymo akcijos „Darom“ iki susitikimo prie arbatos puodelio Sėlių aikštėje.
Augustei ir Dariui KILBAUSKAMS, Zarasų rajone sportiškiausiai šeimai, lavinančiai bei treniruojančiai mūsų mokinius, niekada neatsisakančiai būti vertinimo komisijos nariais.
Stasei MIŠKINIENEI, virėjo specialybės kompetencijų vertinimo mokyklos tarybos narei.
Algiui BLEKIUI, verslininkui, prižiūrinčiam ir techninei apžiūrai ruošiančiam mokyklos transportą. Jo dėka Zarasų profesinės mokyklos kolektyvas drąsiai važiuoja į ekskursijas, seminarus, konkursus, mokymo vizitus - įvairias keliones.
Kęstučiui STANKEVIČIUI, Ūkininkavimo pradmenų kursų vertinimo komisijos nariui, kuris ir naktį pakeltas atvažiuotų į talką mokykloje, jei tik ji būtų susijusi su žemės ūkiu.
Linai PETRĖNIENEI, Zarasų rajono savivaldybės Kaimo plėtros skyriaus vedėjai, nepakeičiamai asmens įgytų kompetencijų vertinimo komisijos narei.
Dariui JANUŠEVIČIUI - „Senukų“ Zarasų padalinio vadovui, kurio dėka mokyklos infrastruktūra laiku renovuojama ir visos tam reikalingos prekės paruošiamos ir perduodamos su meile.
Daug daug ir pačių gražiausių linkėjimų išsakė svečiai, atsiimdami jiems skirtą apdovanojimą. Norėtųsi, kad jie visi išsipildytų mums visiems.
Kavinė „La Ravioli Zarasai“ vaišino nuostabiais patiekalais, linksmino atlikėja Rasita & DJ Aivaras iš Marijampolės.
Anglų patarlė byloja: „Rask laiko būti draugiškas – tai kelias į laimę. Rask laiko svajoti – tai pakylės tave iki žvaigždžių. Rask laiko mylėti ir būti mylimas – tai dievų privilegija. Rask laiko apsidairyti aplink – juk diena per trumpa, kad galvotum tik apie save. Rask laiko nusijuokti – juk tai sielos muzika.“ Su tokia nuotaika ir pasveikinti jau veriantys duris NAUJIEJI...