Naujienos

PAMOKOS KETURKOJAMS

2022 09 30

KAS? KAIP? IR KADA?
Liudvikas Komka - 
Kas aš toks ir kaip gimė ši programa?
Prieš gerus 8 metus mano gyvenimas pasisuko taip, kad pradėjau darbą valstybės tarnyboje. Ten nutiko vienas geriausių įvykių mano gyvenime - tapau kinologu. Bendravimas su šunimis tapo neatsiejama mano darbo dalimi, o su laiku ir vienu iš mano hobių. Prieš 3-4 metus sulaukiau pirmųjų šunų augintojų pagalbos prašymų padėti išspręsti vienokią ar kitokią keturkojo problemą, ar išmokyti kažko naujo ir naudingo. Visa tai išaugo į papildomą veiklą, kuri kasdien mane veža vis labiau. Todėl nusprendžiau palikti tarnybą ir dar daugiau laiko skirti savo svajonėms įgyvendinti ???? Ši programa yra dar vienas žingsnelis tų svajonių įgyvendinimo link. Džiaugiuosi, kad su atvira naujoms idėjoms Zarasų profesinė mokykla šį žingsnį galiu žengti jau dabar!
Kam skirta ši programa?
Jei turite iki 2,5 metų amžiaus šunį, praleidžiate nemažai laiko kartu ir norite išmokti su juo bendrauti, atrasti tarpusavio ryšį, mokyti jį ir mokytis su juo ar spręsti jau atsiradusias problemas - tai šie kursai būtent Jums ????
Susitikimų metu parodysiu Jums, kaip teisingai socializuoti šunį, išmokyti bendro paklusnumo komandų, paaiškinti savo uodeguotam draugui namų taisykles ir sukurti bei sustiprinti ryšį su juo.
Ir NE, tai nėra kažkokie “mandri dresuotojų kursai” - mokysimės kasdieniškų dalykų, elementaraus bendravimo ir šuns gyvenimo su žmonėmis taisyklių. Tiesiog padėsiu Jums labiau suprasti savo augintinį ir jam labiau suprasti Jus ????
Programos tvarkaraštis.
Puikiai suprantu, kad šiandieną gyvenimo tempas yra beprotiškas ir laiko turime vis mažiau, todėl mokymų laikai bus derinami pagal grupės poreikius - darbo dienomis vakarais, savaitgaliais. Kiek įmanoma būsime lankstūs. Taigi, jei manote, kad 2-4 kartus per mėnesį su savo uodeguotu draugu atvykti į Zarasus Jums nėra problema, tai visą kitą tikrai suderinsime! ????
Apsiuostykime ????
Spalio mėnesį organizuosiu nemokamas įvadines pamokas. Jų metu susipažinsime, apžiūrėsime patalpas ir aplinką kurioje mokysimės, detaliau pristatysiu programą, mokymų metodiką ir atsakysiu į visus rūpimus klausimus ???? įvadinėse pamokose galima dalyvauti tiek vieniems, tiek su savo augintiniais. Tačiau keturkojų skaičius pamokoje bus ribotas, todėl būtina registracija - susisiekite telefonu, ar tiesiog parašykite čia asmenine žinute ????
P.S. Jei žinote, kam šie kursai gali būti naudingi - pasidalinkite. Kažkam tai gali būti tai, apie ką jie jau seniai svajoja????
Iki pasimatymo ZARASŲ PROFESINĖJE MOKYKLOJE