Naujienos

„Parallel LivingLab” renginys

2023 05 18

Zarasų profesinės mokyklos profesijos mokytojai Vytautas Kruopis ir Raimundas Mieliūnas dalyvavo Lenkijoje, „Parallel LivingLab” renginyje. Čia buvo demonstruojama aukštos kokybės žemės ūkio ir komunalinės technikos produkcija, kurią gamina SaMASZ.
Pažintinė kelionė buvo naudinga: SaMASZ įmonė jau turi 39 metų patirtį projektuojant ir gaminant įvairiausias mašinas; čia dirba 1000 darbuotojų, o produkciją eksportuoja net 70 šalių.
Pamatyta ne tik įvairios diskinės ir būgninės vejapjovės; vartytuvai, šianapjovės ir grėbliai, sniego valytuvai, traktoriniai barstytuvai ir traktorinės šlavimo mašinos, sužinota jų eksploatacinės galimybės. Šįkart ypatingas dėmesys skirtas tvarumo idėjoms. Suprojektuotos naujos žemės ūkio mašinų konstrukcijos suteikia galimybę užtikrinti procesų stabilumą, atitinkantį produkto kokybę, kurios tikisi klientas; dirbti efektyviau, remiantis tvarumo dėsniais: sunaudojant mažiau laiko ir darbo sąnaudų, pagaminti daugiau žemės ūkio produkcijos, kurios pakaktų ilgesniam laikui.
Didelis stendas skirtas įmonės istorijai.
„Mokslas nebuvo ir niekuomet nebus užbaigta knyga. Kiekvienas svarbus laimėjimas iškelia naujų klausimų“. Albert Einstein