Naujienos

Projektas "Sveikata ištisus metus"

2021 12 21

Džiaugiamės ir sveikiname komandą ir jos vedlę mokytoją Donatą Radionovą užėmus II vietą iš 920 šio projekto dalyvių. Mokyklos „Vyšnaičių“ komanda 2021 m. dalyvavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro organizuojamame projekte „Sveikata visus metus 2021“. Šio projekto tikslas - padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.
Projekto trukmė – 2021 m. sausio–gruodžio mėn. Kiekvieną mėnesį tinklalapyje www.ssus.lt. Buvo skelbiami nauji iššūkiai, nauja užduotis. Komandos pagal pateiktą temą, remdamosi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, įgyvendina kūrybinius iššūkius. Projekte dalyvavo 920 komandų. Įdomiausi, originaliausi, kūrybiškiausi komandų darbai kas mėnesį buvo skelbiami tinklalapyje www.ssus.lt. Mūsų mokyklos komanda pateikė 10 iššūkių, iš kurių 5 buvo pripažinti kaip įdomiausi, originaliausi ir skelbiami tinklapyje www.ssus.lt, o už birželio mėnesio iššūkį Vasaros žolynai mūsų sveikatai (Eugenijos Šimkūnaitės lobių beieškant) kartu su kitomis 11 komandų, laimėjo E. Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo įsteigtą prizą – žolelių arbatų.
Projekto metu „Vyšnaičių“ komandos narės, 20VR2 gr. mokinės patobulino sveiko gyvenimo būdo žinias , bei skaitmeninio raštingumo kompetenciją, išmoko bendradarbiavimo, emocijų valdymo, atsakomybės, lavino kūrybiškumą.
Komandos įgyvendintus iššūkius galite rasti Zarasų profesinės mokyklos tinklalapio skiltyje Edukacinės erdvės (Sveikatą stiprinanti mokykla - Zarasų profesinė mokykla (zarasupm.lt)