Naujienos

Respublikinis profesinio meistriškumo konkursas "Paramedikas 2022"

2022 02 23

Respublikinis profesinio meistriškumo konkursas "Paramedikas 2022". Konkursą sveikinimo žodžiais atidarė mokyklos direktorė Nijolė Guobienė, Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas, vertinimo komisijos narys, skubiosios medicinos pagalbos paramedikas Tautvydas Bielevičius, muzikinį sveikinimą dovanojo mokytoja Dovilė Vitkevičiūtė. Karo paramedikai T. Gurskas ir A. Baranauskas įdomiai ir išsamiai pristatė Lietuvos kariuomenės darbą, pasakojo apie kariškių kasdienybę ir kvietė dalyvius, bei mokyklos mokinius prisijungti prie Lietuvos kariuomenės šeimos. Konkurse dalyvavo 6 komandos po 3 dalyvius ir kieviena komanda turėjo savo kapitoną. Komandos atliko teorinę ir tris praktinio pobūdžio užduotis.
Ketvirta praktinio pobūdžio užduotis buvo skirta komandų kapitonams. Dalyviai atvyko iš Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio rengimo centro, Lietuvos paramedikų asociacijos, Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centro, Klaipėdos Ernesto Galvanausko profesinio mokymo centro ir dalyviai iš Zarasų profesinės mokyklos. Užduotyse - tikroviškos situacijos gelbėjant gyvybes, sprendimai, kuriuos priimti reikėjo skubiai, teorinės žinios, kurias reikėjo pritaikyti praktiškai. Dalyviai puikiai susitvarkė ir prizines vietas išsidalino taip:
I vieta - Lietuvos paramedikų asociacijos komanda
II vieta - Zarasų profesinės mokyklos komanda
III vieta - Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro komanda
Komandų kapitonų rungtyje nugalėjo Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro mokinė Gabrielė Noreikytė.
Dėkojame konkurso organizatoriams, dalyviams, komandas ruošusiems mokytojams ir kompetetingai konkurso komisijai. ????‍⚕️????‍⚕️