Naujienos

Rugsėjo 1- oji

2021 09 01

Rugsėjo 1 - oji arba kur dingo vasara?
Rudenėjanti saulė sukvietė visą Zarasų profesinės mokyklos bendruomenę į Mokslo ir Žinių Šventę, nes Rugsėjis jau atvėrė naują mokslo metų knygą, kurios puslapiuose bus įamžintos ne tik pamokos, klasės draugai, mokytojai, tačiau svarbiausias jos tikslas – suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų, kad kiekvienas galėtų augti ir nepamirštų, kad mes visi esame savo tautos ateities kūrėjai.
Mokslo metų pradžią skelbė vieningai sugiedota „Tautiška giesmė“.
Mokyklos direktorė Nijolė Guobienė, pasveikinusi mokyklos bendruomenę, linkėjo: „Būkime viltingi, atsakingi, laimingi. Kad mūsų sugrįžimas į klases būtų ilgalaikis. Nors metai nelepino, tačiau šiandien pradėta naujų mokslo metų diena skelbia naują pradžią.“
Vilhelminas Kuzmickas, Zarasų rajono savivaldybės mero patarėjas švietimo ir kultūros, socialinės politikos klausimais, perdavė mero Nikolajaus Gusevo sveikinimą, pažymėdamas, kad nuotolinis mokymas tikrai niekada nepakeis tikro mokytojo, gyvo jo žodžio. Linkėdamas džiaugsmo, sveikatos ir gerovės, pabrėžė, kad mokslo metai būtų saulėti – kaip ši diena.
Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Sigita Keršienė džiaugdamasi, kad mokslo metai pradėti ne nuotoliniu būdu, kvietė nuoširdžiai ir atvirai bendrauti, nuoširdžiai mokyti ir mokytis.
Zarasų Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios kun. dekanas Vydas Juškėnas linkėjo, kad šiuos mokslo metus lydėtų išmintis, supratimas ir bendrystės šviesa, kad tai būtų nuostabūs dalijimosi metai, globojami Dievo angelo.
Mūsų mokyklos mokinė Valerija Pėželytė, kuriai šie mokslo metai jau paskutiniai, teigė, jog niekada nesigailėjusi, kad mokosi šičia. Mokykla tik sustiprino jos norą tobulėti, siekti savo svajonių.
Tikimasi, kad naujieji mokyklos mokiniai labai greitai įsilies į bendruomenę. Pasidžiaugta, kad ją papildo ir nauji pedagogai: matematiką dėstys Rima Dumbravienė, chemiją – Jurgita Ragauskienė, siuvėjų profesijos mokys Jakaterina Gasparavičienė.
Maloniais vasaros prisiminimais dvelkė Silvijos Ruzgaitės atliekamos dainos apie rudenį.
Lilija Zajančkauskienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, priminė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Bendrus saugumo reikalavimus švietimo įstaigoms.
Visi mokiniai rinkosi į klases – jų ten laukė mokytojai. Gelsvėjantys medžiai prie mokyklos liudijo: „Mokslo metai jau prasidėjo!“