Naujienos

Šimtadienis

2023 03 10

Kai mokykloje belieka tik 100 dienų – trumpam stabteli ir supranti, kad mokyklinis laikas jau senka... Laukia egzaminai, nors vieni liks tęsti mokslų mūsų mokykloje, kiti galbūt kels sparnus ir tols.
Šiandien visi abiturientai, kurie jau baigia išrauti karčiausias mokslo šaknis ir netrukus mėgausis saldžiais vaisiais, susirinko čia, kad gavę geros nuotaikos dozę, pradėtų rimtai ruoštis egzaminams.
Klasių auklėtojos Rima Vaicekauskė ir Aurelija Vaitonienė, gražiai ir taikliai apibūdinusios savo auklėtinius, linkėjo gerų rezultatų.
Sveikindama moksleivius ir linkėdama sėkmės, mokyklos direktorė Nijolė Guobienė akcentavo, jog labai malonu matyti, kaip visa mokykla ūžia – ruošdamasi šiam renginiui. Reiškia, mokiniams ji svarbi.
Norėdami sužinoti, kaip išmoktos matematikos pamokos, abiturientai buvo pakviesti įdomiai užduočiai: skrybėlės užmetimas ant mikrofono stovo. Kiekvienam skirti 5 bandymai... Apskaičiuoti metimo laipsnį ir spindulį – reikia loginio mąstymo – nuo to priklauso ir sėkmė.
Šimtadienio proga patikrintos ir lietuvių kalbos žinios. Vienas komandos narys, užsidėjęs ausines, kuriose skamba muzika, turėjo suprasti draugo sakomus žodžius.
Šokio kalba sveikino visus susirinkusius NVŠ šokių studija (vadovė Elžbie Juškėnienė). Dešimtokai, mokyklos aktyvuoliai, pasivadinę slapyvardžiu „Mafija“, patys sukūrė šokį abiturientams.
Kokia šventė be nominacijų? O jų – kaip iš gausybės rago: „Metų istorija“, „Metų užsienietis“, „Metų idėja“, „Metų vairas“, „Metų ūkininkas“, „Metų stilius“, „Metų staigmena“, „Metų šokėja“, „Metų šukuosena“.... Net „Metų pažadas“. Visko neišvardinsi...
Jautriai ir prasmingai nuskambėjo instrumentinio būrelio (vadovas Gintaras Andrijauskas) mokinių Mijos Šileikytės ir Amelijos Mardosaitės atlikta daina.
Tad liko dar 100 dienų – 100 gražiausių akimirkų...
Paskui padėkota visiems: auklėtojoms Rimai Vaicekauskei ir Aurelijai Vaitonienei – rūpestingoms antrosioms mamoms; renginio dekoratorei ir scenografei – Ingridai Nemanytei, interjero ir aplinkos planavimo specialistei; nominacijas gaminusiai profesijos mokytojai Jekaterinai Gasparavičienei; garso operatoriui Sauliui Kuzmai; šventės vedėjams Patricijai Guogytei ir Ustin Keleberda.
Bet didžiausia padėka už nuostabų renginį visų širdyse skambėjo Neformaliojo švietimo aorganizatorei Simonai Matusevičiūtei.