Naujienos

„Verslo žinios karjeros sėkmei 8“

2022 03 22

Dalyvavome respublikiniame profesinių mokyklų mokinių ekonomikos ir verslo žinių konkurse „Verslo žinios karjeros sėkmei 8“, kurį organizuoja Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyrius.
Konkurso tikslas – ugdyti mokinių verslumą, iniciatyvumą, gilinti ekonomikos ir verslo žinias.
Konkurso trukmė 5 val. Teorinei daliai (testams) skiriama 15 min., viktorinai “Protų mūšis“ -15 min., Marketingo rungčiai -15 min., „Ateities verslo“ kūrimui - 30 min., Loginis žaidimas „Galvok“ – 15 min.
Šiame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai Aleksas Ragauskas ir Radvydas Jankauskas, mokinius ruošė mokytojas Evaldas Dumbravas.
Mūsų mokyklos komandą lydėjo sėkmė. Tapome teorinio testo sprendime nugalėtojais.
Ačiū mūsų komandai, didžiuojamės jūsų pasiekimais.