Naujienos

Verslumo ugdymo veiklos

2024 05 15

Pasaulis kinta, o kartu su juo ir mokymosi būdai! Mūsų mokyklos verslumo ugdymo veiklos - tai ne tik puikus būdas ugdyti verslo įgūdžius, bet ir puiki proga prisidėti prie klimato kaitos mažinimo bei kūrybiškumo skatinimo. Vienas iš mūsų mokinių projektų, kuris įkvėpė mus suvokti, kaip mažais, bet svarbiais žingsneliais galime prisidėti prie planetos gerovės, yra elektroninių knygų kūrimą. Šios knygos ne tik sutaupo popierių, bet ir leidžia mums pamatyti, kaip technologijos gali būti naudojamos aplinkos labui. Mūsų mokiniai ne tik dalijasi savo sukurtais ir surinktais receptais elektroninėje formoje, bet ir iliustruoja juos naudodami AI darbo įrankius, demonstruodami, kaip technologijos gali tapti kūrybiškumo priemone. Be to, mūsų mokykloje gausu įvairių talentų ir pomėgių! Mūsų mokiniai ne tik domisi savo būsimomis profesijomis, bet ir su džiaugsmu leidžia laiką kurdami piešinius naudojant „pixel“ technologiją. Visas šias nuostabias elektronines knygas galite rasti mūsų mokyklos bibliotekoje ir nepamirškite atsinešti savo telefono, kad galėtumėte nuskaityti QR kodą ir mėgautis mūsų mokinių sukurtomis knygomis tiesiogiai iš savo mobilaus įrenginio. Mūsų mokykla yra ne tik vieta, kur mokomės, bet ir erdvė, kur kuriame, tyrinėjame ir kartu augame. Ačiū 22VRS2 grupės mokiniams.