Pamokų tvarkaraščiai ir konsultacijos

  • Titulinis
  • Pamokų tvarkaraščiai ir konsultacijos

tvarkaraštis.pdf 245,20 kb

BENDROJO UGDYMO DALYKŲ KONSULTACIJŲ GRAFIKAS



KONSULTACIJŲ TVARKARAŠTIS 2019-2020 MOKSLO METAMS

Konsultacijos vyksta kiekvieno mėnesio paskutinį šeštadienį nuo 9.00 iki 13.00 val.

PASTABA: būtina išankstinė registracija


Eil. Nr.Profesijos mokytojo
Pavardė, vardas
Konsultuojami dalykaiGrupėsKabinetas
1 Apčelauskas Gintautas 1.TR1 kategorijos traktorių vairavimas ir darbas su agregatais
2.Aktyvus poilsis kaime
3.Automobilių ir traktorių techninė priežiūra
4.Žemės ūkio mašinų techninė priežiūra. Mašinų būklės diagnozavimas
19DŽV1, 19TPV1, 18TP2, 17TP3,17T3 Techninio aptarnavimo laboratorija (praktinio mokymo pastate)
2 Bedrovienė Gitana 1. Klasikinio ir segmentinio masažo atlikimas
2. Sportinis masažas
3. Sportinio masažo atlikimas
19MASt, 18MAS2 Masažo kabinetas
Nr. 112
(mokyklos bendrabučio pastate)
3 Bezubovas Leontijus 1. Mašinų taisymas
2. Gamybinių patalpų įrengimai
3. Metalų technologija
4. Dirvožemio pagrindai, traktoriai, mašinos ir darbų technologija
5. Mašinų taisymas
6. Detalių remontas
7. Mašinų serviso įranga ir eksploatacinės medžiagos
8. Gamybinių patalpų įrengimai
9. Traktoriai
10.Detalių atstatymas
11. Automobilių ir traktorių transmisijų techninė priežiūra ir remontas
12. Vidaus degimo variklių mechanizmai
19TŠR1,19TPV1,19TP1, 19DŽV1, 18TP2, 18TŠR2, 17TP3 Mašinų remonto laboratorija
(praktinio mokymo pastate)
4 Bočekova Zinaida 1.Salotų, užkandžių, garnyrų ir šaltųjų patiekalų gaminimas, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas
2. Pusgaminių ir karštųjų patiekalų gaminimas, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas
19VIRt, 18VR2, 17VR3 Konditerijos laboratorija
5 Buliginaitė Inga 1. Darbas su dokumentais
2. Pusryčių paruošimas
3. Mityba ir maisto ruošimas
4. Patiekalų pobūviams gaminimas ir patiekimas
19VIRt, 18SV2, 17VR3, 17T3 38 kabinetas ,
IV aukštas
6 Čepelionienė Janina 1. Dekoratyvinių augalų dauginimas, auginimas
2. Gėlininkystės pradmenys
3. Įvadas į Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo profesiją
4. Ekologinis ūkininkavimas
5. Veterinarinė slauga
6. Augalų pasaugos produktų naudojimas
19DŽV1, 18ŽŪV2 6 kabinetas,
I aukštas
7 Dumbravas Evaldas 1. Ekonomikos ir verslo pagrindai
2. Ūkio veiklos apskaita
3. Praktinis verslo mokymas
4. Asmeninis pardavimas
5. Krovinių vežimo dokumentacija
6. Ypatingų krovinių transportavimas
7. Transporto teisės pagrindai
8. Muitinės procedūros
9. Ekspedicija
10. Krovinio ruošimas gabenimui
11. Vežėjo ir transporto parinkimas
19TŠR1, 19LOG, 18MAS2, 18ŽŪV2, 17TP3, 17T3 13 kabinetas,
I aukštas,
8 Gerasimova Rita 1. Įvadas į profesiją
2. Vaikų ligos ir masažas
3. Socialinės paramos teikimas
4. Bendrųjų socialinių paslaugų teikimas
5. Socialinės priežiūros paslaugų teikimas
19SDP1, 18MAS2 Masažo kabinetas
Nr. 111
(mokyklos bendrabučio pastate)
9 Gluchov Maksim 1. Mechanizuotas tinkavimas
2. Pastato paviršiaus dekoravimas dažų mišiniais
3. Fasadų apšiltinimas termoizoliacinėmis plokštėmis
4. Dažymo darbai
18APD2 Statybos darbų kabinetas Nr. 40, IV aukštas
10 Gluchova Galina 1. Salotų, užkandžių, garnyrų ir šaltųjų patiekalų gaminimas, jų apipavidalinimas ir kokybės vertinimas
2. Tvarkos virtuvėje palaikymas
3. Maitinimo paslaugų suteikimas svečiams
19VIRt, 17VR3 Kulinarijos laboratorija
11 Gražienė Danutė 1. Mažosios architektūros įrengimas ir priežiūra
2. Sodybos aplinka
3. Augalų komponavimas
4. Kambarių ir bendrojo naudojimo patalpų tvarkymas
19DŽV1, 19SV1, 19SADt , 17T3 40 kabinetas,
IV aukštas,
12 Gavrilov Andrej 1. TR1 kategorijos traktorių vairavimas: kelių eismo taisyklių ir saugaus eismo pagrindai, pavojingų krovinių vežimas, aplinkosauga, darbuotojų sauga ir sveikata
2. Kelių eismo taisyklės
3.Kelių ir saugaus eismo pagrindai
19DŽV1, 19TŠR1 15 kabinetas, II aukštas
13 Jefimovienė Roberta 1. Informacijos valdymas 19SDP1 17 kabinetas, II aukštas
14 Juršys Jonas 1. Dirvožemio pagrindai,
mašinos ir darbų technologija
2. Automobilių ir traktorių remontas
3. Mašinų serviso įranga ir eksplotacinės medžiagos
4. Automobilių ir traktorių važiuoklių techninė priežiūra ir remontas
5. Automobilių ir traktorių maitinimo sistemų techninė priežiūra ir remontas
19TŠR1, 19TPV1, 18TP2, 17TP3 Traktorių, automobilių variklių laboratorija (praktinio mokymo pastate)
15 Juršienė Genė 1. Rūpinimasis pacientais ir jų artimaisiais
2. Neatidėliotina pagalba
3. Paliatyviosios priežiūros paslaugų teikimas
4. Techninių darbų atlikimas
5. Asmens higienos įgūdžių palaikymas
6. Pirmoji medicinos pagalba
7. Higieninių paciento reikmių tenkinimas
19SDP1, 19SDP1, 19SLPt, 18MAS2, 17TP3 17 kabinetas, II aukštas
16 Kontrimaitė Brigita 1. Kliento fizinės ir emocinės būklės vertinimas
2. Higieninis ir kosmetinis masažas
19MASt, 18MAS2 14 kabinetas, II aukštas
17 Kruopis Vytautas 1. Mašinų serviso įranga ir eksplotacinės medžiagos
2. Konstrukcinės ir eksploatacinės medžiagos.Elektrotechnikos pagrindai, techniniai matavimai
3. Kalvio darbai
4. Įvadas į profesiją
5. Automobilių ir traktorių variklių techninė priežiūra ir remontas
6. Automobilių ir traktorių maitinimo sistemų techninė priežiūra ir remontas
7. Specializacija kalvis- suvirintojas
8. Dirvožemio pagrindai, mašinos ir darbų technologija
9. Žemės ūkio mašinų techninė priežiūra
10. Traktoriai ir mašinų eksplotacija
11. Metalų technologija
12. Kalvystės technologija
13. Detalių atstatymas
14. Automobilių ir traktorių transmisijų techninė priežiūra ir remontas
15. Automobilių ir traktorių važiuoklių techninė priežiūra ir remontas
19TŠR1, 19TP1, 19TPV1, 18TP2, 18TŠR2, 17TP3 Traktorių, automobilių važiuoklių laboratorija;
Kalvystės laboratorija (praktinio mokymo pastate)
18 Mažeika Almantas 1. Metalų technologija. Šaltkalvystė
2. Dažymo drabai
3. Pastato paviršiaus dekoravimas dažų mišiniais
4. Šaltkalvio darbai
19TŠR1, 19TP1, 19TPV1, 18APD2 Šaltkalvystės laboratorija;
Staliaus ir dailidės darbų laboratorija (praktinio mokymo pastate)
19 Mikutavičienė Inga 1. Buitinės paslaugos
2. Ekonomikos ir verslo pagrindai
3. Bendrosios tvarkos priežiūra apgyvendinimo paslaugas teikiančioje įmonėje
4 Svečių priėmimas apgyvendinimo paslaugas teikiančioje įmonėje
5. Šventės ir pramogos
6. Įvadas į profesiją
19MAS2, 19SV1, 19SADt, 17T3 33 kabinetas,
III aukštas
20 Panavienė Janina 1. Pasiruošimas siuvimo procesams
2. Drabužių detalių sukirpimas ir siuvimas
3. Tekstilės medžiagos
4. Petinių drabužių su pamušalu siuvimas
5. Petinių drabužių be pamušalo siuvimas
6. Juosmeninių drabužių siuvimas
19SIUt 11 kabinetas,
I aukštas
21 Ponyčienė-Sukavičiūtė Žaneta 1. Pacientų išskyrų ir sekretų tvarkymas
2. Slaugomo asmens priežiūra
19SDP1, 19SLPt, 18MAS1 34 kabinetas,
IV aukštas
22 Radionova Donata 1. Sodininkystės pradmenys
2. Sodo įveisimas
3.Augalininkystės produkcijos gamyba ir realizavimas
19DŽV1, 18ŽŪV2 7 kabinetas,
I aukštas
23 Radionovas Andrius 1. Informacinės transporto sistemos 19LOG 26 kabinetas, III aukštas
24 Tumalovičius Aleksandras 1. Fasadų apšiltinimas termoizoliacinėmis plokštėmis
2. Vidaus degimo variklių tepimo ir aušinimo sistemos
3. Suvirinimas
4. Detalių remontas
5. Techninė braižyba
6. Braižyba
7. Sodybos priežiūra
8. Specializacija kalvis-suvirintojas
9. Suvirinimo įrengimai ir medžiagos
10. Suvirinimo technologija
11. Vertikalių paviršių apdaila plytelėmis
12. Automobilių ir traktorių transmisijų techninė priežiūra ir remontas
19TŠR1, 19TP1, 19TPV1, 19DŽV1, 18APD2, 18TŠR2, 17TP3, 17T3 Suvirinimo laboratorija;
Statybos darbų laboratorija (praktinio mokymo pastat
25 Vaicekauskė Rima 1. Pasiruošimas patiekalų gaminimui
2. Salotų ir garnyrų gaminimas ir jų apipavidalinimas
19VIRt Konditerijos laboratorija

Registracija į konsultacijas





Laikas:
9 val.:
10 val.:
11 val.:
12 val.:


Laikas:
9 val.:
10 val.:
11 val.:
12 val.:


Laikas:
9 val.:
10 val.:
11 val.:
12 val.: