Struktūra ir kontaktai

Rekvizitai

Zarasų profesinė mokykla
Adresas: Šaltinių g. 46, Dimitriškių k., 32100 Zarasų r.,
Įmonės kodas 190808954




Adresas

Šaltinių g. 46, Dimitriškių k., 32100 Zarasų r.

Vieta žemėlapyje

Susisiekite

tel./faksas.: 8 385 30502,
el.paštas info@zarasupm.lt

Administracija
Nuotrauka Pareigos/Kabinetas Vardas, Pavardė Telefonas El. paštas
Direktorė Nijolė Guobienė 8-385-30498 Nijole.Guobiene@zarasupm.lt
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Lilija Zajančkauskienė
8-385-52705 Lilija.Zajanckauskiene@zarasupm.lt
Direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai Alfredas Ragėnas 8-385-52563 Alfredas.Ragenas@zarasupm.lt
Praktinio mokymo vadovė Aurelija Vaitonienė 8-620-65917 Aurelija.Vaitoniene@zarasupm.lt
Gimnazijos skyriaus vedėja Edita Kondratavičiūtė 8-385-54260
+370 614 93453
Edita.Kondrataviciute@zarasupm.lt
Praktinio mokymo centro administratorė +370 612 36862
Vyr. buhalterė Rima Vaitkevičienė 8-385-30632 Rima.Vaitkeviciene@zarasupm.lt
Sekretorė Karolina Baranauskienė 8-385-30502 Karolina.Baranauskiene@zarasupm.lt
Buhalterė Justina Juškėnienė 8-385-53765 Justina.Juskeniene@zarasupm.lt
Ekonomistė Marina Antipova 8-385-53765 Marina.Antipova@zarasupm.lt
Metodininkė Eigilė Strui +370 602 39943 Eigile.Strui@zarasupm.lt
Personalo specialistė Sabina Mechovičienė 8-385-53765 Sabina.Mechoviciene@zarasupm.lt
Soc. pedagogė Monika Kairienė 8-385-51403 Monika.Kairiene@zarasupm.lt
Neformaliojo švietimo organizatorė Simona Matusevičiūtė 8-385-51403 Simona.Matuseviciute@zarasupm.lt
Bibliotekos vedėja Rima Vaicekauskė Rima.Vaicekauske@zarasupm.lt
IT specialistas Andrius Radionovas Andrius.Radionovas@zarasupm.lt
Bendrabučio administratorė Vanda Šaltytė - Popovienė 8-385-30680 Vanda.Saltyte-Popoviene@zarasupm.lt
Valgyklos vedėja Ieva Čiblytė 8-385-30680 Ieva.Ciblyte@zarasupm.lt
Mokymo dalies administratorė Šarūnė Ketlerienė Sarune.Ketleriene@zarasupm.lt
Viešųjų pirkimų organizatorė/ Sandėlininkė Loreta Guogienė 868353619 Loreta.Guogiene@zarasupm.lt