Struktūra ir kontaktai

Rekvizitai

Zarasų profesinė mokykla
Adresas: Šaltinių g. 46, Dimitriškių k., 32100 Zarasų r.,
Įmonės kodas 190808954
PVM moketojo kodas LT908089515
A.S LT477300010133003670
AB "Swedbank" banko kodas 7300

Adresas

Šaltinių g. 46, Dimitriškių k., 32100 Zarasų r.

Vieta žemėlapyje

Susisiekite

tel./faksas.: 8 385 30502,
el.paštas info@zarasupm.lt

Administracija
Nuotrauka Pareigos/Kabinetas Vardas, Pavardė Telefonas El. paštas
Direktorė Nijolė Guobienė 8-385-30498 Nijole.Guobiene@zarasupm.lt
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Lilija Zajančkauskienė
8-385-52705 Lilija.Zajanckauskiene@zarasupm.lt
Direktoriaus pavaduotoja infrastruktūrai Miglė Jankauskienė +370-671-30895 Migle.Jankauskiene@zarasupm.lt
Praktinio mokymo vadovė Aurelija Vaitonienė +370-620-65917 Aurelija.Vaitoniene@zarasupm.lt
Bendrojo ugdymo (gimnazijos) skyriaus vedėja Edita Kondratavičiūtė +370-614-93453 Edita.Kondrataviciute@zarasupm.lt
Praktinio mokymo centro administratorė Rasa Mažeikaitė +370-612-36862 rasa.mazeikaite@zarasupm.lt
Vyr. buhalterė Rima Vaitkevičienė 8-385-30632 Rima.Vaitkeviciene@zarasupm.lt
Sekretorė, archyvarė Vitalija Jabčianikaitė 8-385-30502 Vitalija.Jabcianikaite@zarasupm.lt
Buhalterė Justina Juškėnienė 8-385-53765 Justina.Juskeniene@zarasupm.lt
Ekonomistė Alė Milašienė 8-385-53765 Ale.Milasiene@zarasupm.lt
Metodininkė Eigilė Strui +370-602-39943 Eigile.Strui@zarasupm.lt
Personalo specialistė Sabina Mechovičienė 8-385-53765 Sabina.Mechoviciene@zarasupm.lt
Soc. pedagogė (tikslinės atostogos) Monika Kairienė 8-385-51403 Monika.Kairiene@zarasupm.lt
Neformaliojo švietimo administratorė, l.e.p. soc. pedagogė (tikslinių atostogų metu) Simona Matusevičiūtė 8-385-51403 Simona.Matuseviciute@zarasupm.lt
Bibliotekos vedėja Rima Vaicekauskė Rima.Vaicekauske@zarasupm.lt
IT specialistas Andrius Radionovas Andrius.Radionovas@zarasupm.lt
Bendrabučio administratorė Vanda Šaltytė - Popovienė 8-385-30680 Vanda.Saltyte-Popoviene@zarasupm.lt
Mokymo dalies administratorė Šarūnė Ketlerienė Sarune.Ketleriene@zarasupm.lt
Viešųjų pirkimų organizatorė Loreta Guogienė +370-683-53619 Loreta.Guogiene@zarasupm.lt
Interjero ir aplinkos planavimo specialistė Ingrida Nemanytė Ingrida.Bertule@zarasupm.lt
Valgyklos Vedėja Irma Jusienė Irma.Jusiene@zarasupm.lt
Dirbtuvių vedėja Aušra Stankevičienė Ausra.Stankeviciene@zarasupm.lt